Всичко за Андроид, смартфони, таблети и мобилни устройства

Close Sidebar

Проблем с батерията на К850

0 гласа
Когато батерията стане на под 20% без предупреждение се изключва телефона.

Като цяло телефона е хубав и бърз, но има 2 технически проблема и един в дизайна:

1. Батерията му е много зле. Погледнете по горния проблем. Това го има не само моя телефон но и на мои познати.
2. Кабела на зарядното е много тънък и зарежда с по-малък ток от този който позволява реално зарядното. Ако смените само кабела ще забележите че зарежда по бързо .
3. Проблема с дизайна е ,че кутията е много хлъзгава , а това е предпоставка за изтърване. А все още не предлагате гумиран гръб за него.
публикувано 2015 март 20 в Смартфони от Kiko (120 точки)

2 отговори

0 гласа
Здравейте,

Благодарим за препоръките!

Относно USB кабела, оргиналният кабел е съобразен с необходимият ток за заряд на батерията, както и съпротивлението на кабела е минимално.

За повече информация, моля свържете се с нас на info@revo.bg

http://revo.bg
отговорено 2015 март 23 от анонимен
0 гласа
От къде може да се закупи батерия за този телефон?
отговорено 2016 декември 24 от анонимен
Здравейте!

Батерии, за този модел, в търговската ни мрежа в момента не се предлагат.

Ако желаете можете да ни предоставите Вашите имена и номер за връзка с Вас, на посочените телефони за контакт: (02) 995 18 58 или (02) 44 37 000, където ще получите повече информация и за да Ви потърсим възможно най-бързо при доставка.

Поздрави!

Подобни теми

Проблем с батерията на REVO K850

Здравейте,имам телефон REVO K850,който е на около 10 дена!Проблема е,че си зареждам батерията и уж всичко си е на ред докато батерията ... не ми показва по ниски проценти от 50%..Какво да направя??

публикувано 2015 януари 3 в Смартфони от г-жа Дончева
0 гласа
4 отговори

Проблем с батерията на Revo Joy

Здравейте имам проблем с батерията на Revo Joy.Зарежда се напълно и стои почти цял ден на 100% и изведнъж без никакви индикации ... или съответно нов телефон? Благодаря Ви . Желая Ви Весели празници

публикувано 2014 декември 27 в Смартфони от Desislava Ivanova
0 гласа
1 отговор

Проблем с батерията.

Здравейте купих си revo joy много ми харесва, но батерията има проблем стигне ли до 40% започва да пада много бързо с 1% за няколко секунди.

публикувано 2015 март 19 в Смартфони от Ангел Свещников
0 гласа
1 отговор

Revo таблети и телефони

Таблетите и телефоните Revo съчетават безупречно качество, забележителни спецификации, изгодни цени и сервизно обслужване в реално време.

Защо Revo?

Къде да разгледам?

Всички таблети и телефони Revo може да разгледате и тествате в нашите магазини:

Контакт

Телефони E-mail
Copyright © 2015 Revo. All Rights Reserved.
Таблети и телефони Revo на изгодна цена и с две години гаранция
...