Всичко за Андроид, смартфони, таблети и мобилни устройства

Close Sidebar

Защо постоянно изписва грешка при изтегляне на снимки,файлове?

0 гласа
При изтегляне на снимки и файлове показва грешки.Постоянно рестартирам и после пак изтеглям и става да отворя файл,снимка.При повторно отваряне ,изписва този файл несъществува.Както когато снимам снимката отива в галерията,отварям там и само черно квадратче.Също и за изпратени снимки на вайбера като кликна върху снимката и зарежда,зарежда не отваря снимката.Така всеки път рестартирам.Според мен има проблем в софтуера.Също и с мобилните данни,само съоб.във вайбер и месиннджера мога да изпратя и получа,друго немога да отворя нито фейса,абв,web нищо.Къде трябва да занеса твлефона за да го погледнат какъв е проблема в телефона?Купила съм го през септември.Още е в гаранция?
публикувано 2016 декември 13 в Смартфони от анонимен

1 отговор

0 гласа
Здравейте!

Какво устройство ползвате?

Най-вероятно става въпрос за софтуерна грешка, опитайте се да върнете фабричните настройки на телефона. Това става от Настройки -> Резервни копия и нулиране -> Възстановяване на фабрични настройки. Имайте предвид, че това ще изтрие цялата информация, която имате съхранена в паметта на устройството.

Ако и след това продължавате да имате същият проблем, вероятно трябва да се обърнете към сервиза, който обслужва марката, която ползвате. Ако устройството е REVO, позвънете на някой от посочените телефони за контакт: (02) 995 18 58 или (02) 44 37 000, за да получите информация за най-близкия и удобен за Вас сервизен център.

Поздрави,
Б.Йорданов
отговорено 2016 декември 13 от анонимен

Подобни теми

Защо батерията на Revo Joy при нормална употреба пада в рамките на половин ден?

Разочарован съм от батерията на смартфона! Не смятам че това е нормално!

публикувано 2015 юни 5 в Смартфони от анонимен
0 гласа
2 отговори

PS507 Защо не може да се персонализират контактите/различна мелодия/ Също wi fi постоянно прекъсва и търси сигнал

Защо не може да се персонализират контактите/различна мелодия/ Също wi fi постоянно прекъсва и търси сигнал

публикувано 2016 февруари 14 в Смартфони от Божо
0 гласа
2 отговори

Сваляне на снимки от Revo Plus R455

Здравейте ! Моля обяснете ми как се свалят снимките от телефона на компютър.Включих го с USB-то, компютъра индикира инсталиране на драйвърите, но после не го виждам никъде.

публикувано 2015 юли 18 в Смартфони от анонимен
0 гласа
1 отговор

Revo таблети и телефони

Таблетите и телефоните Revo съчетават безупречно качество, забележителни спецификации, изгодни цени и сервизно обслужване в реално време.

Защо Revo?

Къде да разгледам?

Всички таблети и телефони Revo може да разгледате и тествате в нашите магазини:

Контакт

Телефони E-mail
Copyright © 2015 Revo. All Rights Reserved.
Таблети и телефони Revo на изгодна цена и с две години гаранция
...