Всичко за Андроид, смартфони, таблети и мобилни устройства

Close Sidebar

Мнение за Revo you

+1 глас
Преди седмица си купих доста импулсивно Revo you. Имах нужда от телефон, защото моят се разпадаше. Причината за июпулсивният избор бяха драмите с предишните телефони закупени от операторите. Не, че някои от тях не бяха падали, но тази разправия с всички увертюри и кандърми в операторските магазини ме дразни многооо! Минах през Самсунг, Леново, Хю..вавей ... тези не разбират как са се кръстили даже. Та по темата- минах покрай магазина, любезен младеж ми показа хубав телефон и ... вече съм с нов телефон. Пуснах го и реших да видя какво пише за Revo. Намерих доста положителни мения, но и доста не много ласкави. Казах си - ух колко си смотан, не внимаваш и от там са ти драмите с телефоните., но се амбицирах и реших да изтествам новата си придобивка за да видя какво ме очаква. Няма да влизам в детайли, ни мога да кажа, че до момента не съм виждал телефон, който да държи 6 часа с включено абсолютно всичко при това на макс. Всичко остананало е в рамките на нормалното. Работи бързо, удобен е и явно хваща окото на околните.

От мен мога да кажа Браво Рево! Добър телефон сте направили.

Н.Г.
публикувано 2016 ноември 8 в Смартфони от анонимен

3 отговори

+1 глас
Здравейте, Н.Г!

Винаги е приятно, когато знаем, че нашите клиенти са доволни! Благодарим за положителния отзив! Убедени сме, че и в бъдеще няма да бъдете разочарован Разбира се, няма как да угодим на всички, но се стараем да предлагаме наистина качествени устройства. Дано да имаме повече клиенти като вас, които да споделят приятните си емоции с нашите устройства!

Поздрави,
Екипът на REVO
отговорено 2016 ноември 11 от анонимен
0 гласа
Дай Боже да сте на същото мнение и след една година ползване.
отговорено 2016 ноември 30 от анонимен
+1 глас
Страхотен телефон!

Венци
отговорено 2016 декември 12 от анонимен

Подобни теми

Офлайн навигация за Revo You

Има ли офлайн навигация такава която не иска интернет за Revo you. Ако да от къде да я сваля? Благодаря

публикувано 2016 юли 24 в Общи от анонимен
0 гласа
1 отговор

Мнение за обслужване

Здравейте, днес си закупих таблет от вашият магазин в Ринг МОЛ. Безкрайно добро впечатление ми направи момчето, което ме обслужи. Изключително компетентен и адекватен. Браво!

публикувано 2016 декември 16 в Общи от Светлозар Попов
0 гласа
2 отговори

Каква е цената за батерия на Revo you-и как мога да я закупя

Каква е цената и от къде мога да закупя батериата и може ли с доствака на адрес?

публикувано 21 юни в Аксесоари от анонимен
0 гласа
1 отговор

Revo таблети и телефони

Таблетите и телефоните Revo съчетават безупречно качество, забележителни спецификации, изгодни цени и сервизно обслужване в реално време.

Защо Revo?

Къде да разгледам?

Всички таблети и телефони Revo може да разгледате и тествате в нашите магазини:

Контакт

Телефони E-mail
Copyright © 2015 Revo. All Rights Reserved.
Таблети и телефони Revo на изгодна цена и с две години гаранция
...