Всичко за Андроид, смартфони, таблети и мобилни устройства

Close Sidebar

Защо постоянно изписва грешка при изтегляне на снимки,файлове?

0 гласа
При изтегляне на снимки и файлове показва грешки.Постоянно рестартирам и после пак изтеглям и става да отворя файл,снимка.При повторно отваряне ,изписва този файл несъществува.Както когато снимам снимката отива в галерията,отварям там и само черно квадратче.Също и за изпратени снимки на вайбера като кликна върху снимката и зарежда,зарежда не отваря снимката.Така всеки път рестартирам.Според мен има проблем в софтуера.Също и с мобилните данни,само съоб.във вайбер и месиннджера мога да изпратя и получа,друго немога да отворя нито фейса,абв,web нищо.Къде трябва да занеса твлефона за да го погледнат какъв е проблема в телефона?Купила съм го през септември.Още е в гаранция?
публикувано 2016 декември 13 в Смартфони от анонимен

1 отговор

0 гласа
Здравейте!

Какво устройство ползвате?

Най-вероятно става въпрос за софтуерна грешка, опитайте се да върнете фабричните настройки на телефона. Това става от Настройки -> Резервни копия и нулиране -> Възстановяване на фабрични настройки. Имайте предвид, че това ще изтрие цялата информация, която имате съхранена в паметта на устройството.

Ако и след това продължавате да имате същият проблем, вероятно трябва да се обърнете към сервиза, който обслужва марката, която ползвате. Ако устройството е REVO, позвънете на някой от посочените телефони за контакт: (02) 995 18 58 или (02) 44 37 000, за да получите информация за най-близкия и удобен за Вас сервизен център.

Поздрави,
Б.Йорданов
отговорено 2016 декември 13 от анонимен

Подобни теми

Защо батерията на Revo Joy при нормална употреба пада в рамките на половин ден?

Разочарован съм от батерията на смартфона! Не смятам че това е нормално!

публикувано 2015 юни 5 в Смартфони от анонимен
0 гласа
2 отговори

PS507 Защо не може да се персонализират контактите/различна мелодия/ Също wi fi постоянно прекъсва и търси сигнал

Защо не може да се персонализират контактите/различна мелодия/ Също wi fi постоянно прекъсва и търси сигнал

публикувано 2016 февруари 14 в Смартфони от Божо
0 гласа
2 отговори

Защо,повечет постнати снимки и надписи във фейсбука ми се струват доста мащабни

Ползувам Huawei p9 от няколко дни като влезна във фейсбука повечето от картинките,снимките ми се виждат със доста по голям мащаб от колкото би трябвало да бъдат?

публикувано 28 януари в Смартфони от анонимен
0 гласа
1 отговор

Revo таблети и телефони

Таблетите и телефоните Revo съчетават безупречно качество, забележителни спецификации, изгодни цени и сервизно обслужване в реално време.

Защо Revo?

Къде да разгледам?

Всички таблети и телефони Revo може да разгледате и тествате в нашите магазини:

Контакт

Телефони E-mail
Copyright © 2015 Revo. All Rights Reserved.
Таблети и телефони Revo на изгодна цена и с две години гаранция
...