Всичко за Андроид, смартфони, таблети и мобилни устройства

Close Sidebar

Въпрос за IR, калъв и ъпдейт на Revo 555

0 гласа
Здравейте, зарадвах се че телефона има IR и си инсталирах програмата, която сте споменали във форума. Работеше (не че толкова я използвам за това), но днес забелязах че не функционира. Пробвах с преинсталация на програмата, рестарт на телефона, през камерата на друг телефон "проверих" дали свети IR диода при натискане на поизволен бутон от програмата... не свети (а би трябвало).
2-ри въпрос... дали и кога ще има калъв за телефона (не само заден панел)
3-тия дали ще има ъпдейт на Android-a до по-висока версия?
4-ти дали ще се разработи софтуер като подобен на Самсунг - Киес и т.н.
Благодаря предварително
публикувано 7 януари в Смартфони от анонимен

1 отговор

0 гласа
Здравейте!

Възможно е грешката да идва от самото приложение.Има различни приложения, които може да използвате, опитайте с друго.
Ако все пак смятате, че има нещо, което възпрепятства нормалната работа на устройството можете да се свържете с нас на посочените телефони за контакт: (02) 995 18 58 или (02) 44 37 000.

На този етап, в търговската ни мрежа, се предлага единствено прозрачен гръб за този модел телефон, който може да разгледате тук:
http://revo.bg/prozrachen-kal-f-za-revo-555.html

Ако излезе по-нова версия на Андроида, ще получите известие на самият телефон. Не забравяте, че версията, с която сте го получили, е най-добре оптимизирана за този телефон. По-новите версии заемат повече от вътрешната памет и от RAM паметта. Също така е възможно да натоварват повече и процесора. За това, когато излезе ъпдейт, прочетете внимателно обновленията, преди да го инсталирате.

Ако желаете да свържете мобилният си телефон с друго устройство, за да синхронизирате Вашите данни, може да използвате програми, предоставени от Google, Windows или Mac.

Поздрави,
Тодорова
отговорено 9 януари от анонимен

Подобни теми

Revo Joy въпрос за батерията и камерата

Здравейте. Преди няколко дни си купих телефон Revo Joy и забелязвам, че батерията като падне до 30-40% и директно до ... задната камера изкарва изображенията много нереални, като рисувани с боички.

публикувано 2015 декември 7 в Смартфони от Simeon
0 гласа
2 отговори

Как можем да направим иконите и текста на Revo 555 много по-малки?

Здравейте, от днес съм притежател на телефона и като цяло съм супер доволен. Единственото нещо, което страшно много ме дразни е как ... защото така с 4 икони на ред изглежда като детска играчка :D

публикувано 30 юли в Смартфони от vulkov (140 точки)
0 гласа
1 отговор

Кога Revo Power ще има ъпдейт за Андроид 7?

Имам Revo Pover от почти седмица. Засега съм много доволен. Интересувам се , дали ще има ъпдейт за последния Андроид 7 Нугат?

публикувано 22 март в Смартфони от анонимен
0 гласа
2 отговори

Revo таблети и телефони

Таблетите и телефоните Revo съчетават безупречно качество, забележителни спецификации, изгодни цени и сервизно обслужване в реално време.

Защо Revo?

Къде да разгледам?

Всички таблети и телефони Revo може да разгледате и тествате в нашите магазини:

Контакт

Телефони E-mail
Copyright © 2015 Revo. All Rights Reserved.
Таблети и телефони Revo на изгодна цена и с две години гаранция
...