Всичко за Андроид, смартфони, таблети и мобилни устройства

Close Sidebar

Как можем да направим иконите и текста на Revo 555 много по-малки?

0 гласа
Здравейте,
от днес съм притежател на телефона и като цяло съм супер доволен. Единственото нещо, което страшно много ме дразни е как може да са толкова огромни иконите и освен това още по-голямо да е растоянието между две икони? Текста също може да е поне 3 пъти по-малък предвид яркия дисплей с добра резолюция. Eдинствената опция в андроида за шрифта съм я отбелязал да е на най-малкия текст, но е много далече от оптималния вариант за този дисплей.

Ще се радвам ако има някакво решение, защото така с 4 икони на ред изглежда като детска играчка :D
публикувано 30 юли в Смартфони от vulkov (140 точки)

1 отговор

0 гласа
Здравейте!

Тъй като самият телефон няма възможност за редакция размера на иконите, можете да потърсите приложение или Launcher в Google Play магазина, което да промени в удобен за Вас вид самите икони и текста.

Оставаме на Ваше разположение, ако имате други въпроси!

Поздрави,
Н. Илиев
отговорено 31 юли от анонимен
Сложих нов launcher и оправих размера на иконите.

А има ли някакъв начин за намаляване на иконите на горното падащо меню (Което е от общо 9 икони, а заема целия екран) и също така тези огромни 3G и 4G надписи?

Подобни теми

Ще имате ли новогодишна промоция на REVO 555 ?

публикувано 2016 декември 26 в Смартфони от Иван
0 гласа
1 отговор

До кога ще е валидна цената на Revo 555

Вярна ли е обявената цена от 199 лв за Revo 555, ако да до кога ще е валидна. Само за черния петък или по-дълго.

публикувано 2016 ноември 25 в Общи от анонимен
0 гласа
2 отговори

Revo таблети и телефони

Таблетите и телефоните Revo съчетават безупречно качество, забележителни спецификации, изгодни цени и сервизно обслужване в реално време.

Защо Revo?

Къде да разгледам?

Всички таблети и телефони Revo може да разгледате и тествате в нашите магазини:

Контакт

Телефони E-mail
Copyright © 2015 Revo. All Rights Reserved.
Таблети и телефони Revo на изгодна цена и с две години гаранция
...