Всичко за Андроид, смартфони, таблети и мобилни устройства

Close Sidebar

ОБЕЗЩЕТЕНИЕ ЗА ТЕЛЕФОН

0 гласа
Здравейте
На 27.05.2018 оставих на сервиз REVO ZOOM  
От сервиза  ми казаха да се обадя след няколко дни.
Обадих се и ми казаха  че чакат някаква платка, така се обаждах доста пъти,и накрая  на 23 .06. ми казаха че ще ми върнат парите само да дам  номера си за превод и до 2 седмици щяли да ме обезщетят.
През цялото това време без  GSM от сервиза ми казаха  че не дават оборотен.На 29.06. се обадих  да попитам какво става с превода и ми бе казано,че документите били придвижени  в деловодството ,и че в понеделник щяли да се придвижат.
Каква е тая простотия когато си даваме парите няма проблем да  ни ги вземете,но когато  има някакъв проблем  за нас  нито GSM нито парите.Какво да кажа аз за причиненото ми неудобство ,и че трябваше да досаждам всяка седмица?
Какъв е срока за връшане на парите?
публикувано 2018 юли 2 в Общи от KIM (120 точки)

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни теми

Телефон с голям екран

Здравейте, мисля да си купя телефон с по-голям екран. Забелязвам, че няма голям избор, което ме кара да мисля, че няма особен ... се ползва за браузване, а същевременно да е удобен и за носене.

публикувано 2014 декември 11 в Общи от анонимен
0 гласа
2 отговори

Телефон за facebook

Предложете телефон за фейсбук. До преди да пуснат видеото сегашния ставаше, но вече самсунгчето се вижда, че е пръчка и ме излага. Вашите стават ли?

публикувано 2016 юли 29 в Смартфони от анонимен
0 гласа
1 отговор

Revo таблети и телефони

Таблетите и телефоните Revo съчетават безупречно качество, забележителни спецификации, изгодни цени и сервизно обслужване в реално време.

Защо Revo?

Къде да разгледам?

Всички таблети и телефони Revo може да разгледате и тествате в нашите магазини:

Контакт

Телефони E-mail
Copyright © 2015 Revo. All Rights Reserved.
Таблети и телефони Revo на изгодна цена и с две години гаранция
...