Всичко за Андроид, смартфони, таблети и мобилни устройства

Close Sidebar

Въпроси на тема Смартфони

Вътрешна памет К850

Здравейте, Искам да попитам колко реално мога да ползвам от дадените 8гб на телефона. В системата виждам: Internal Storage - 1,97gb, а отдолу: Total Space - 4,17gb Какво точно значи всичко това :) ?

публикувано 2014 декември 12 в Смартфони от анонимен
0 гласа
1 отговор

tarsq bateriq za K850

iskam da popitam dali imate baterq za K850 zashtoto moita q otkradnaha. I moje li da mi kajete dali moga da q porucham za s.Krivnq i za kolko vreme shte pristigne?

публикувано 2014 декември 11 в Смартфони от анонимен
0 гласа
2 отговори

kakvi aksesoari ima za revo plus

kazete kakvo predlagate kato aksesoari za noviat smartfon revo plus http://revo.bg/telefoni/smartphone-revo-plus-r455.html Biah ot ... dokato dokarate kalaf. Nadiavam se 4e sega niama da e taka.

0 гласа
1 отговор

Въпрос за смартфон R455

Към края на месеца вероятно ще си закупя телефона понеже много ми допада като цена и характеристики. Искам да попитам някой, ... някой да каже какъв резултат дава на Antutu benchmark. Благодаря.

0 гласа
1 отговор

Shte ima li 8-qdreni s 2GB RAM

Tursq 8 qdren smartfon sus 2GB RAM i da e s golqm ekran no nqmate na saita. Koga shte imate?

0 гласа
1 отговор

kolko darji baterqta na K850

zdr iskam da pitam kolko darji baterqta na K850 i dali e kato na S4

публикувано 2014 декември 10 в Смартфони от vankata
0 гласа
2 отговори

Интернет настройки за 3G

Имам телефона К850, но не ми тръгва мобилния интернет, мога само wifi да ползвам. Някакви настройки ли трябва да си направя допълнително за да тръгне? Благодаря, ако някой ми отговори.

публикувано 2014 декември 10 в Смартфони от Румяна Манолова
0 гласа
1 отговор
0 гласа
1 отговор

Смартфон с 2 симкарти

Привет. Имам телефон с 2 симкарти с андроид. Ползвам го от 2 месеца и забелязах, че когато говориш по едната карта, другата ... имам пропуснато обаждане. Знае ли някой как се решава този проблем?

публикувано 2014 декември 5 в Смартфони от анонимен
0 гласа
1 отговор

телефона ми е бавен и забива защо?

публикувано 2014 декември 5 в Смартфони от анонимен
0 гласа
5 отговори

Резервно стъкло/дисплей

Здравейте, За съжаление успях да счупя стъклото на телефона. Дисплеят работи без проблем, но стъклото е доста натрошено. Има ... Или закупуване на ново стъкло? Моделът е К50. Предварително благодаря

публикувано 2014 декември 4 в Смартфони от Мина Казанджиева
0 гласа
1 отговор

ще имате ли коледни промоции

вярно, че цените са ви много евтини, но скоро не сте правили никакви промоции. Да очакваме ли нещо за коледа, Кога и какво :) Ще ни зарадвате с хубаво смартфонче на евтина цена

публикувано 2014 декември 3 в Смартфони от анонимен
0 гласа
1 отговор

Избор на евтин смартфон

Искам да попитам каде е границата в цената под която не е добре да се купува смартфон. Имам вече една такава покупка от по преди и не ... оценят. Или по- просто някой да препоръча нещо за 150-200 лв.

публикувано 2014 декември 3 в Смартфони от "евтин смартфон" "избор на смартфон"
0 гласа
1 отговор

Смартфон за около 100 лв

Здравейте искам да си купя смартфон и сумата която мога да дам е около 100. Всички казват че това ще са пари на вятара. Гледах по ... питам дали няма да имате Revo за около 100 което да не е пръчка?

0 гласа
2 отговори

Смартфон с 5.5 инчов дисплей

Здравейте, виждам на http://revophone.com един интересен модел смартфон с 5.5 инчов дисплей. Интересува ме кога ще е наличен в ... revophone.com/revo-r455/ естествено ако може и инфо за цената.

0 гласа
3 отговори

Къде да купя Revo K850?

Здравейте, Търся въпросният телефон. Знаете ли къде мога да го видя и закупя на живо? Поздрави :)

публикувано 2014 декември 1 в Смартфони от анонимен
+1 глас
1 отговор

Revo таблети и телефони

Таблетите и телефоните Revo съчетават безупречно качество, забележителни спецификации, изгодни цени и сервизно обслужване в реално време.

Защо Revo?

Къде да разгледам?

Всички таблети и телефони Revo може да разгледате и тествате в нашите магазини:

Контакт

Телефони E-mail
Copyright © 2015 Revo. All Rights Reserved.
Таблети и телефони Revo на изгодна цена и с две години гаранция
...